Kazada her iki tarafın da kaza tespit tutanağını kendi dillerinden kazayı anlatmaları sonraki sigorta işlemleri için büyük önem taşımaktadır.

Kaza Tespit Tutanağı Detay >>

Sorumluluk Sigortaları
İster doktor olun ister avukat, işinizi yaparken aslında ne kadar büyük bir sorumluluk aldığınızın farkındayız !

 

İster doktor olun ister avukat, işinizi yaparken aslında ne kadar büyük bir sorumluluk aldığınızın farkındayız !
 
Sorunlarımıza çözüm bulmak için verdiğiniz emekler, bundan böyle Groupama Bireysel Sorumluluk Sigortaları ile güvenilir ellerde !
 
Groupama Bireysel Sorumluluk Sigortaları hakkında daha fazla bilgi almak için sizi en yakın acentemize bekliyoruz
 
 
Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası
 
Kötü günlerimizde daima yanımızda olan ve sağlığımız için ter döken siz hekimlerimizin kötü günlerinde de Groupama yanında ! 
 
Tıp mensuplarına yönelik geliştirilen Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası, hukuki sorumluluk nedeniyle üçüncü şahıslara ödenecek tazminatları karşılıyor ve size sadece tüm enerjinizi işinize vererek çalışmak kalıyor !
 
Sigortanızı yaptırın, yaptırmamanız halinde kanunen ödemek zorunda kalacağınız 5.000 TL ceza yerine, uygun primlerle kendinizi güvence altına alın.
 
 
Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası
 
Avukatlarımızın profesyonel hayatları boyunca sayılamayacak kadar çok sayıda zorlu davaya baktıkları, yoğun tempoda müvekkillerine en iyi hizmeti sağladıkları yadsınamaz bir gerçektir.
 
Ancak hepimiz iş hayatımızda sürekli dikkatli olmaya çalışsak da en beklenmedik anlarda, gözden kaçan noktalar veya ortaya çıkabilecek hatalar nedeniyle kendimizi zor durumda bulabiliriz.
 
 
Marka / Patent Vekilleri Mesleki Sorumluluk Sigortası
 
Siz, marka–patent vekil olarak çalışan avukatlarımız, hizmet verdiğiniz kişilerle ilgili tüm sorumluluğunuzu sigorta şirketine devretmek istemez misiniz ?
 
Groupama Sigorta olarak, bir hata ihmal veya kusurlu hareketiniz sonucunda eğer sizi görevlendiren kişilere zarar verme ihtimaliniz varsa, bu olası zararınızı şimdiden teminat altına alabiliriz. Böylece siz de rahatlıkla çalışabilirsınız.
 
Marka / Patent Vekilleri Mesleki Sorumluluk Sigortaları hakkında daha fazla bilgi vermek için sizi en yakın Groupama Acentesine bekliyoruz.Adres :

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Turgut ÖZAL Bulvarı. Sarmaşık Sok. Zümrüt Bahar Kent Yapı Koop. Sit. D2 Villa 15. No: 54 S / 1 Boğazköy / Başakşehir / İst. P.K.: 34488

Gsm

0 (533) 296 14 01

Telefon :

0 (212) 429 05 08

Fax :

0 (212) 429 05 08

E-posta :

info@alparslansigorta.com