Kazada her iki tarafın da kaza tespit tutanağını kendi dillerinden kazayı anlatmaları sonraki sigorta işlemleri için büyük önem taşımaktadır.

Kaza Tespit Tutanağı Detay >>

Sağlık Sigortanıza Ailenizi Dahil Ettirebilir misiniz?

Özel sağlık sigortanızı yapan sigorta şirketine başvurarak özel sağlık sigortası poliçenize aile üyelerinizi de dahil ettirebilirsiniz. Sigorta şirketi ailenin her üyesi için farklı teminatların belirlendiği aile paketleri de sunmaktadırlar. Böylece her bireyin sağlık teminatları ve poliçe limitleri farklı olabilmektedir.

Yürürlükte olan özel sağlık sigortanıza yeni eş, yeni doğmuş veya yeni evlat edinilmiş çocuk yalnızca belgelenmesi şartı ile; evlenme, doğum veya evlat edinilme tarihinden itibaren sigorta şirketlerine göre değişen sürelerle dahil edilebilir.

Evlilik durumunda eşinizi evlilik cüzdanında belirtilen tarihten itibaren aile sigortası kapsamında poliçenize dahil edebilirsiniz.

Yeni evlat edinilmiş çocuğa özel sağlık sigortası yapılması, yani aile kapsamında özel sağlık sigortası poliçesine dahil edilmesi de mümkündür. Evlilikte olduğu gibi evlat edinilmiş çocuğa dair belgelerdeki tarih geçerli kabul edilmektedir.

Özel sağlık sigortalarında yaş aralığı 18 – 65 olarak belirlenmiş olsa da, artık sigorta şirketleri tarafından yeni doğmuş bebeklere özel sağlık sigortası yapılabilmektedir.

 Adres :

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Turgut ÖZAL Bulvarı. Sarmaşık Sok. Zümrüt Bahar Kent Yapı Koop. Sit. D2 Villa 15. No: 54 S / 1 Boğazköy / Başakşehir / İst. P.K.: 34488

Gsm

0 (533) 296 14 01

Telefon :

0 (212) 429 05 08

Fax :

0 (212) 429 05 08

E-posta :

info@alparslansigorta.com