Kazada her iki tarafın da kaza tespit tutanağını kendi dillerinden kazayı anlatmaları sonraki sigorta işlemleri için büyük önem taşımaktadır.

Kaza Tespit Tutanağı Detay >>

Tarım Sigortaları
Groupama, Tarım Sigortaları alanında 100 yılın üzerinde tecrübeye sahip uluslararası bir sigorta firması olarak; Türkiye’ de tarım sektörüne sunduğü...

 

Avrupa’ da tarım alanında lider konumda Groupama’ dan çiftçilerimize tam destek!
 
Ekonomiye can veren tarım sektöründe üreticiyi desteklemek, geçim kaynaklarında meydana gelecek riskleri güvence altına almak için ürünlerimizi tüm Groupama Sigorta Satış Noktalarımızdan (özel acente, birlik, kooperatif vb) öğrenebilirsiniz.
 
 
Geleneksel Sera Sigortası
 
Seralarımız sayesinde iklime ve mevsimlere bağlı kalmadan dilediğimiz ürüne sahip olabiliyoruz.
 
Kaliteli ürün almak için kaliteli tohumluk, gübre ve tarım ilacı kullanan ve seracılık ile geçimini sağlayan çiftçilerimize Groupama güvencesi ile Sera Sigortalarını öneriyoruz.
 
 
Geleneksel Dolu ve Yangın Sigortası
 
Çiftçilerimizin büyük bir emek ve masraf karşılığı yetiştirdiği her çeşit tarla, bağ ve bahçe ürünlerini, dolu afetinin yaptığı zararlara karşı çiftçilerimize Groupama güvencesi ile destek veriyoruz. 
 
 
Geleneksel Don Sigortası
 
Don Sigortası ile bağlarda ısının 0 °C derecenin altına düşmesi durumunda meydana gelen donun, asmadaki tomurcuk ve sürgünlere zarar vermesi sonucu ürün miktarında meydana gelen azalmaları teminat altına alıyoruz.
 
 
TARSİM
 
Tarım ile ilgili riskleri ve tehdit edici olayları teminat altına alarak, tarım sektörü ile uğraşan kişileri güvence altına alacak bir kanunun çıkmıştır. (14/06/2005 tarihli 5363 sayılı "Tarım Sigortaları Kanunu)
 
Bu amaçla devlet destekli TARSİM ürünlerini satınalmak için öncelikle Tarım İl/İlçe Müdürlüklerinde , Çiftçi Kayıt Sisteminde güncel kaydınızı yaptırınız. Sonra hemen bir Groupama acentemize uğrayabilir %50 Devlet Desteğinden yararlanarak risklere karşı ürünlerinize sigorta yaptırabilirsiniz.Adres :

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Turgut ÖZAL Bulvarı. Sarmaşık Sok. Zümrüt Bahar Kent Yapı Koop. Sit. D2 Villa 15. No: 54 S / 1 Boğazköy / Başakşehir / İst. P.K.: 34488

Gsm

0 (533) 296 14 01

Telefon :

0 (212) 429 05 08

Fax :

0 (212) 429 05 08

E-posta :

info@alparslansigorta.com